Obecny czas: Niedziela 28 Kwiecień 2024 00:34


Wyślij nowy tematWyślij odpowiedź Strona 1 z 1   [ 4 posty(ów) ]
Autor Wiadomość
 Temat postu: Dla Hieronima- za powrót do zdrowia
PostWysłany: Poniedziałek 08 Czerwiec 2009 15:11 
SYMPATYK FORUM

Rejestracja: Niedziela 08 Kwiecień 2007 20:05
Posty: 501
Wracaj do zdrowia, Hieronimie :)

http://www.youtube.com/watch?v=jNrfHcPdQO4


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek 08 Czerwiec 2009 18:09 
SYMPATYK KLUBU
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wtorek 26 Czerwiec 2007 09:40
Posty: 17
Miejscowość: Września
Szybkiego powrotu do zdrowia Hiruś :)


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek 09 Czerwiec 2009 21:12 
SYMPATYK FORUM

Rejestracja: Niedziela 08 Kwiecień 2007 20:05
Posty: 501
Poczytasz, jak już będziesz mógł się śmiać :)

Leci sobie duży pasażerski samolot. Spokojnie, bez ciśnień, pogoda ładna. Nagle podlatuje do niego wojskowy F16, którego pilotowi straszliwie się nudzi i zaczyna wqrwiac pilota dużej maszyny. Przelatuje nad nim, pod nim, jakieś beczki, korkociągi w niebezpiecznej odległości itp. Przy czym cały czas szydzi z pilota samolotu pasażerskiego:
- Czym ty latasz? Stodołą? Patrz na to, gościu. Zrobisz tak? Nie zrobisz! Mam lepszy samolot i nie ma czegoś takiego co potrafisz ty i twoja maszyna, czego ja bym nie zrobił milion razy lepiej!
Koleś w pasażerce coraz bardziej wnerwiony po którejśtam sugestii by się żołnierzyk odstosunkował w końcu proponuje:
- Oki delta-tango-charlie-coś-tam. Teraz wykonam taki myk ale jak go nie powtórzysz - na dole stawiasz kolacje, panienki i na kadłubie swojego "odkurzacza" piszesz: JESTEM ZŁOMEM. Umowa?
- Dawaj misiu. Nie ma takiej opcji żebyś wygrał, wiec to Ty napiszesz to na swoim kadłubie i wódeczka, panienki itp na Twój koszt!
- Uwaga zaczynam, to się nieco odsuń!
Pilot F16 czeka. Mija pól minuty, pułap ten sam, prędkość ta sama, nic się nie zmienia. Mija minuta, dalej nic. W końcu pilot pasażerskiego odzywa się w słuchawce:
- Dobra skończyłem.
- A co to kufa miało niby być?!?
- Bylem się odlać.


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: Niedziela 14 Czerwiec 2009 10:17 
SYMPATYK FORUM

Rejestracja: Niedziela 08 Kwiecień 2007 20:05
Posty: 501
I jeszcze trochę do pośmiania :)

Mamy z żoną sposób na szczęśliwe pożycie małżeńskie. Dwa razy w tygodniu idziemy do przytulnej restauracji, trochę wina, dobre jedzenie... Żona chodzi we wtorki, a ja w piątki.

Ktoś mi ukradł wszystkie karty kredytowe, ale nie zamierzam zgłosić tego na Policję. Złodziej wydaje mniej niż moja żona.

Wszędzie zabieram moją żonę, ale zawsze znajduje drogę powrotną.

Zapytałem żonę: "Gdzie chciałabyś pójść na naszą rocznicę?" Ona na to: "Gdzieś, gdzie jeszcze nie byłam". Więc mówię: "Może do kuchni?"

Zawsze trzymamy się za ręce. Jak puszczę, to zaraz robi zakupy.

Moja żona cały czas robi zakupy. Raz jak chorowała przez tydzień, to trzy sklepy zbankrutowały.

Żona ma elektryczną sokowirówkę, elektryczny toster, elektryczny piecyk do chleba. Kiedyś powiedziała, że ma tyle gadżetów, że nie ma gdzie usiąść. Więc jej kupiłem krzesło elektryczne.

Moja żona uwielbia robić zakupy w Auchan. Przynoszę jej tam pocztę dwa razy w tygodniu.

Pojechaliśmy z żoną do hotelu, w którym spędziliśmy naszą noc poślubną. Tylko, że tym razem ja zostałem w łazience i płakałem.

Dostaliśmy z żoną pokój z łóżkiem wodnym w hotelu. Żona nazwała go Morzem Martwym.

Żona zrobiła sobie maseczkę błotną i wyglądała świetnie przez dwa dniu. Potem błoto odpadło...

Trzy tygodnie temu nauczyła się prowadzić, a w zeszłym tygodniu nauczyła się celować....

Wracam do domu, a w dużym stoi samochód. Pytam, jak to zrobiła. A ona: "To proste, w kuchni skręciłam w lewo..."

Ostatnio podróżując po kraju, postanowiłem zrzucić 60 kilo tłuszczu. Zostawiłem żonę na CPN-ie...

Kumpel wyjaśnił mi ostatnio, dlaczego nie chce się żenić. Twierdzi, że obrączki wyglądają, jak malutkie kajdanki...
********************************************************

Idzie zajączek lasem i widzi jak krowa włazi na drzewo. Więc pyta się jej:
- "Ty, krowa, po co włazisz na drzewo?"
- "Śliwek chcę trochę pojeść!" - odpowiada krowa.
Pomyślał zajączek - "głupia krowa" - i poszedł dalej.
Po chwili myśli sobie - "zaraz, zaraz... przecież to była sosna"
Wraca do krowy i mówi:
- "Ty, krowa, ale to jest sosna"
A krowa mu na to:
- "Spoko, spoko... śliwki mam w torbie"
***********************************************************************************************
Szedł nocą Stirlitz po ulicach Berlina.
Nagle z lewej... z prawej... z tyłu... z przodu rozległy się ogluszające wybuchy.
"Dolby surround" - pomyslał Stirlitz.
**********************************************************************************************
Stirlitz wszedł do gabinetu szefa gestapo Millera. Miller siedział zamyślony trąc byczy kark. Nie wrózyło to nic dobrego. Miller podniósł zmęczony wzrok i rzekł : Stirlitz - wiem, że śpisz w czerwonych gaciach. Stirlitz zadrżał - o tym wiedział jedynie on i Centrala...
**************************************************************************
Przychodzi baba do lekarza z żabą na głowie i naciągniętymi na nią rajtuzami:
Lekarz się pyta - co się stało?
Żaba odpowiada - nic, to jest napad!
*********************************************************************
Impreza w akademiku.
Chłopaki coś tam sobie piją i przy kazdej kolejce powtarzają:
- za Janka! żeby zdał!!!!!
- za Janka! żeby zdał!!!!!
- za Janka! żeby zdał!!!!!
Wraca Janek i mówi:
- Zdałem wszystke, tylko tej z obitą szyjką mi nie przyjęli.
*************************************************************************


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Wyślij nowy tematWyślij odpowiedź Strona 1 z 1   [ 4 posty(ów) ]



Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Załóż własne, darmowe forum dyskusyjne dzięki phpBB3