Obecny czas: Sobota 27 Kwiecień 2024 17:47


Wyślij nowy tematWyślij odpowiedź Strona 1 z 1   [ 4 posty(ów) ]
Autor Wiadomość
 Temat postu: suzuki rf 900
PostWysłany: Sobota 18 Luty 2006 13:04 
witam co mozecie powiedziec na temat suzuki rf 900 z rocznika 1994-1995 interesuje mnie wszystko na temat tego motoru.pozdrawiam i czekam na odpowiedzi


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: Sobota 18 Luty 2006 15:56 
MEMBER WRZEŚNIA
MEMBER WRZEŚNIA
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek 04 Listopad 2005 19:54
Posty: 2041
Miejscowość: Września
Hmm miałem taką przez 6lat więc chyba coś mogę ci o niej opowiedzieć, jednym słowem mega grat oprócz kilku mankamentów. Po pierwsze i chyba najważniejsze trzeba uważać na skrzynie biegów lubi się wysrać, choć nie jest to regułą , jednak można temu zaradzić, w suzuki jak to w suzuki skrzynia chodzi jak by ktoś młotem walił, jednak trzeba się do tego przyzwyczaić i biegi wkleszczać konkretnie i pewnie nie liczyć na to że delikatniej to będzie ciszej, drugim mankamentem to są suzukoskie cewki na zatrzaski straszne gówno ja wymieniłem na Hondoskie wkręcane i przebieranie na jeden garnek i nie przepalanie na zimnym silniku jak rękom odiął. Po za tym grat super jak na grata z takim temperamentem oszczędny mi nie spaliła nigdy więcej niż 7,5l standartowo pali 7. No i pytanie trzeba sobie zadać do czego potrzebujesz grata, jeżeli do świrowania ,jedno koło, palenie gumy, nie polecam, ale jeżeli do turystyki to się nada. ;luz


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: Sobota 18 Luty 2006 19:19 
MEMBER WRZEŚNIA
MEMBER WRZEŚNIA
Awatar użytkownika

Rejestracja: Środa 09 Listopad 2005 20:00
Posty: 999
Miejscowość: Września
Ale z tymi biegami to chyba bardzo częste zjawisko w rf-kach, we wrześni była jeszcze jedna rf-a i tez miała robioną skrzynię biegów, na bazarze w poznaniu tez kiedyś spodkałem rf-ę w promocyjnej cenię z wylatającym trzecim czy drugim biegiem... 8)

_________________
FLHT


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: Niedziela 19 Luty 2006 11:26 
SYMPATYK FORUM
Awatar użytkownika

Rejestracja: Poniedziałek 07 Listopad 2005 08:30
Posty: 1237
Miejscowość: Września
Tak jak Trąba napisał, wylatujące biegi to standard w tych modelach. Piszą o tym również w artukułach serii ,,Motocykl używany''.

_________________
- - - - - Kizior - - - - - -
VTR - Very Top Racing


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Wyślij nowy tematWyślij odpowiedź Strona 1 z 1   [ 4 posty(ów) ]



Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Załóż własne, darmowe forum dyskusyjne dzięki phpBB3