Obecny czas: Niedziela 12 Maj 2024 01:23


Wyślij nowy tematWyślij odpowiedź Strona 1 z 1   [ 14 posty(ów) ]
Autor Wiadomość
 Temat postu: Miałeś wypadek komunikacyjny i jestes poszkodowanym.
PostWysłany: Poniedziałek 27 Październik 2008 20:42 

Rejestracja: Poniedziałek 27 Październik 2008 20:21
Posty: 4
Miejscowość: Września
Witam wszystkich pracuje dla firmy Europejskie Centrum Odszkodowań (www.euco.pl) która zajmuje sie dochodzeniem roszczeń dla poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. Jeżeli miałeś jakikolwiek wypadek lub brałeś w nim udział i jesteś poszkodowanym skątaktuj sie z nami. Interesuja nas sprawy nawet 10 lat wstecz, dodam jeszcze tylko że jesteśmy liderem na rynku odszkodowań i uzyskujem najwyższe odszkodowania. Mój numer kontaktowy. 518-489-829.
Pozdrawiam Michał Wardak.


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek 28 Październik 2008 08:05 
SYMPATYK FORUM
Awatar użytkownika

Rejestracja: Poniedziałek 07 Listopad 2005 08:30
Posty: 1237
Miejscowość: Września
Co prawda to Spam reklamowy ale może się przydać.

_________________
- - - - - Kizior - - - - - -
VTR - Very Top Racing


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Miałeś wypadek komunikacyjny i jestes poszkodowanym.
PostWysłany: Wtorek 28 Październik 2008 13:27 
MEMBER WRZEŚNIA
MEMBER WRZEŚNIA
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wtorek 16 Październik 2007 08:46
Posty: 233
Miejscowość: Września
http://www.ubezpieczeniaonline.pl/pomoz ... 5,280.html

warto być ostrożnym i dokładnie przeczytać umowę zanim ją z taką firmą podpiszemy


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek 28 Październik 2008 23:19 
SYMPATYK FORUM
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czwartek 10 Listopad 2005 11:08
Posty: 243
Miejscowość: Września/Wielkopolska
Kizior to nie spam! Spotkałem się z panem Michałem i wszystko mi powiedział. Opowiem wam na najbliższym zebraniu.
A mając na uwadze, że na wypadki i urazy jesteśmy marażeni, dobrze mięć taki kontakt.

_________________
" Zobacz rozwiązanie, a nie problem ! "


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: Środa 29 Październik 2008 09:06 
MEMBER WRZEŚNIA
MEMBER WRZEŚNIA

Rejestracja: Poniedziałek 12 Grudzień 2005 19:36
Posty: 353
Miejscowość: Pyzdry
moj przyklad -zerwane wiazadla stawu skokowego [2 miesiace gipsu ] bez pomocy - dostalem 200 zl [kumpela za takie same obrazenia 2500] dlatego po tym zeszlorocznym incydencie gdy mnie poszukal gosciu z Votum to go wziolem [20 procent ] po miesiacu mialem komisje z ich ponaglenia i dostalem akonto na leczenie-teraz po 1,5 roku wystepuja o kolejna ZALICZKE akonto [a Votum cieszy sie zla slawa w pzu ]

_________________
MT Power


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: Środa 29 Październik 2008 11:27 
SYMPATYK FORUM
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czwartek 10 Listopad 2005 11:08
Posty: 243
Miejscowość: Września/Wielkopolska
Masz Romek rację! Jak ktoś , a racze inna firma nie przydusi ubezpieczyciela to dostajesz grosze.
Bo ty, jako zwykły zjadacz chleba nie masz zielonego pojęcia co ci się należy i jak dochodzić swoich roszczeń.
Dlatego jak ma ktoś z tym kłopoty to proszę zgłosić się do mnie, a ja już póżniej pokieruje.
I najważniejsze!
Firma nie bierze pieniędzy z góry, jak to robią prawnicy, którzy potem klienta olewają, delikatnie mówiąc.
Firmie udzielasz pełnomocnictwa, a dopiero jak wywalczą dla ciebie odszkodowanie, pieniążki to dopiero biorą swoją prowizję. Lepiej im zapłacić i mieć jeszcze z tego przyzwitą kasę, niź by miała zostać u ubezpieczyciela. W końcu za coś płacimy...?! :]

_________________
" Zobacz rozwiązanie, a nie problem ! "


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: Środa 29 Październik 2008 20:31 
MEMBER WRZEŚNIA
MEMBER WRZEŚNIA

Rejestracja: Niedziela 08 Styczeń 2006 21:32
Posty: 1044
Miejscowość: Gutowo Wielkie
Rozni ludzie rozne opinie... Jak narazie to ja Votum nie polecam. Rok leczenia zakonczylem w czerwcu do tej pory musze wydzwaniac i prosic sie o to, zeby pani ktora prowadzi moja sprawe odezwala sie i powiedziala jak sie sprawy maja. Przez telefon wszystko ladnie pieknie obiecuje ze zadzwoni a w rzeczywistosci ja dzwonie po piec razy bo nie idzie jej zlapac w pracy. ;luz


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek 30 Październik 2008 11:21 
MEMBER WRZEŚNIA
MEMBER WRZEŚNIA

Rejestracja: Czwartek 24 Listopad 2005 17:25
Posty: 3464
Miejscowość: z Krainy Motocykli..
no i bądź tu mądrym.. "pisz wiersze"..

_________________
..uwielbiam,gdy wiatr wieje mi w twarz..
..niech Życie przynosi Ci tyle przyjemności co mi Jazda..a wtedy Jazda stanie się Twym Życiem.. BORN TO RIDE!!! BORN TO RIDE!!! BORN TO RIDE MC!!!


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek 30 Październik 2008 12:09 

Rejestracja: Poniedziałek 27 Październik 2008 20:21
Posty: 4
Miejscowość: Września
Witam
niestety muszę sie zgodzić co do KYO, ponieważ nie wszystkie firmy są fer wobec poszkodowanych są różne "kruczki w umowach których zwykły "Kowalski" nie jest w stanie wyłapać. co do naszej firmy to niech pan kyo wejdzie na nasza strone www.euco.pl i zobach że posiadamy certyikat FAIR PLAY a takiego certyfikatu nie dostaje byle jaka fira.
A co do firmy Votum to sam wiem coś na ten temat:) ktos moze powiedziec ze konkurencja i ze wiadomo że nie powiemy dobrgo słowa. ja mogę powiedzieć tylko tyle że liczby mowią swoje a my jesteśmy na czele w rankingu takich firm i jak juz wcześniej wspominałem jesteśmy liderem w uzyskiwaniu jak najwyzszych odszkodowań.mam tylko nadzieję że uda mi sie zorganizowac spotkanie w waszym klubie i wtedy bedziemy mogli sobie porozmawiać.
Pozdrawiam michał


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek 30 Październik 2008 13:58 
MEMBER WRZEŚNIA
MEMBER WRZEŚNIA

Rejestracja: Czwartek 24 Listopad 2005 17:25
Posty: 3464
Miejscowość: z Krainy Motocykli..
Zapraszamy więc 9 listopada do Aqq'u na godz.20.00.

_________________
..uwielbiam,gdy wiatr wieje mi w twarz..
..niech Życie przynosi Ci tyle przyjemności co mi Jazda..a wtedy Jazda stanie się Twym Życiem.. BORN TO RIDE!!! BORN TO RIDE!!! BORN TO RIDE MC!!!


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek 03 Listopad 2008 08:17 
MEMBER WRZEŚNIA
MEMBER WRZEŚNIA
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek 04 Listopad 2005 19:54
Posty: 2041
Miejscowość: Września
FAIR PLAY hehehhe dobre . ja nie mam nic przeciwko pomocy innym w dobrym tego słowa znaczeniu ale w wyborze kierował bym sie raczej opiniami znajomych wcześniej korzystających a nie powyżej wspomnianą plakietką ponieważ akurat znam procedurę uzyskania takowego zaszczytu


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek 03 Listopad 2008 09:49 
MEMBER WRZEŚNIA
MEMBER WRZEŚNIA

Rejestracja: Czwartek 24 Listopad 2005 17:25
Posty: 3464
Miejscowość: z Krainy Motocykli..
z tą datą naszego spotkania to jednak 16.11.08 g.20.00 Aqq'u jakby co.. wkradła się pomyłka..

_________________
..uwielbiam,gdy wiatr wieje mi w twarz..
..niech Życie przynosi Ci tyle przyjemności co mi Jazda..a wtedy Jazda stanie się Twym Życiem.. BORN TO RIDE!!! BORN TO RIDE!!! BORN TO RIDE MC!!!


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: Środa 05 Listopad 2008 22:11 

Rejestracja: Poniedziałek 27 Październik 2008 20:21
Posty: 4
Miejscowość: Września
jeżeli to spotkanie jest 16 to myśle że uda mi sie pojawić na waszym zebraniu.


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek 18 Listopad 2008 18:53 

Rejestracja: Poniedziałek 27 Październik 2008 20:21
Posty: 4
Miejscowość: Września
Witam
Jak obiecałem oto spis dokumentow jakie sa niezbędne przy obrażeniach ciała do zgłoszenia szkody.

Dokumenty niezbędne przy obrażeniach ciała do zgłoszenia szkody:

• dokumentacja medyczna dotycząca przebiegu leczenia po wypadku do chwili obecnej z wszystkich placówek medycznych oraz w przyszłych miesiącach leczenia, rehabilitacji w przychodniach, poradniach, od lekarzy prywatnych, lekarza rodzinnego – kserokopie całej historii choroby z tych placówek, zaświadczenia lekarskie, zwolnienia chorobowe, karty badań, karty informacyjne leczenia szpitalnego, skierowania, jak również zaświadczeń czy leczenie zostało zakończone (ew. podanie przewidywanego terminu zakończenia leczenia)
• oryginały rachunków, faktur za zakup leków, koszty rehabilitacji, koszty pobytu w szpitalu, dojazdy na wizyty kontrolne – tylko na podstawie oryginalnej dokumentacji możliwy będzie zwrot poniesionych kosztów. Odnośnie kosztów ewentualnego dojazdu samochodem do placówek medycznych - pisemne oświadczenia, jakim samochodem jeżdżono, marka, nr rej., dokładne daty przejazdów pokrywające się z dokumentacją z wizyt lekarskich, odległość w kilometrach w obie strony, miejsce docelowe i cel przyjazdu oraz kserokopia dowodu rejestracyjnego samochodu, którym odbywały się przejazdy
• odnośnie ewentualnej utraty zarobków – kopie zwolnień lekarskich, kserokopia umowy o pracę oraz zaświadczenie od pracodawcy o uzyskiwanym wynagrodzeniu netto i brutto za okres 3 mies. przed wypadkiem (z podziałem na poszczególne miesiące), w trakcie przebywania na zwolnieniu chorobowym i po jego zakończeniu. Odnośnie utraconych premii, zaświadczenie od pracodawcy potwierdzające w jakiej wysokości poszkodowany utracił premię i za co ona była (+ informacja czy wynika ona z umowy lub regulaminu firmowego)
• zdjęcia blizn (nie zasinień bezpośrednio po wypadku, tylko blizn, które będą trwałym następstwem)
• w celu wyegzekwowania renty uzupełniającej (z tyt. niezdolności do pracy) - orzeczenie z ZUS o niezdolności do pracy + decyzja z ZUS dotycząca przyznania renty z tytułu niezdolności do pracy + dokumenty potwierdzające dochody przed wypadkiem
• w celu wyegzekwowania renty z tytułu zwiększonych potrzeb – oryginalne faktury związane z zakupem leków, środków opatrunkowych, rehabilitacją, dojazdami do lekarzy, specjalistyczną dietą, opieką osoby trzeciej + sporządzona specyfikacja miesięczna wraz z zaświadczeniem lekarskim (opinią ) wskazującym zakres zwiększonych potrzeb i prawdopodobny czas w jakich będą występowały
• w przypadku małoletniego poszkodowanego – akt urodzenia
• w celu wyegzekwowania odszkodowania za zniszczone rzeczy – rachunki za zakup lub szczegółowa specyfikacja zniszczonych rzeczy – koszt zakupu, okres użytkowania, marka, zdjęcia zniszczonych rzeczy bądź koszt naprawy (odzież, okulary, laptop, telefon, aparat fotograficzny)


Pozdrawiam


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Wyślij nowy tematWyślij odpowiedź Strona 1 z 1   [ 14 posty(ów) ]



Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Załóż własne, darmowe forum dyskusyjne dzięki phpBB3