Obecny czas: Sobota 27 Kwiecień 2024 10:29


Wyślij nowy tematWyślij odpowiedź Strona 1 z 1   [ 6 posty(ów) ]
Autor Wiadomość
 Temat postu: Witam cd
PostWysłany: Wtorek 12 Kwiecień 2011 15:57 

Rejestracja: Piątek 29 Maj 2009 18:51
Posty: 2
Miejscowość: Września
Fakt skromne to moje powitanie więc troszkę więcej o mnie z cyklu urzekła mnie twoja historyja lub rozmowy w szoku no to jadę z koksem jak ktoś puści pawia to ostrzegałem ;) i żeby nie było a jak komuś to poprawi humor też dobrze.
To zaczynam tytuł opowieści „ Kolejny żółtek na drodze”
Pierwszy mój jednoślad? Pamiętam miałem 8 lat i zakupiłem niebieską motorynkę :) za 2,5 miliona złotych hehe inne to były czasy, jakieś przygody? Podczas mojej nauki chyba zaraz po kupnie zamiast hamulca odkręciłem gaz i jeb**m w przeszkodę w postaci budynku :).
I nadszedł ten czas w wieku 12 lat przywiozłem od dziadka „Komarka” to była maszyna, pamiętam jak dziś jak się z kumplami jeździło po „zupe” rowerkami na objazdową, kiedyś była tam taka mała stacja paliw po stronie mankowa wtedy nikt nie narzekał na cene paliwa, i jazda po naszej ulicy całymi dniami 400 metrów w jedną strone i 400 w drugą dziwne ale nikt się nie nudził tymi samymi krajobrazami :) jakieś przygody? Pamiętam jedną jak kolega nie wyrobił w zakręcie i poszliśmy na czołówkę po tej przygodzie dowiedziałem się co to dwuślad ( nikt nie został kaleką nikomu nogi nie urwała ta zawrotna prędkość, kolega bryka na kawie ja na hondzie)zrobiłem karte motorowerową i tyle…. Minęło dużo czasu i postanowiłem znowu pobrykać zakup hondy cbr 125r sprzedałem koledze który się na niej Roz****ł potem trzy lata temu kupiłem xj-tke pojechałem zielony i kupiłem :-) ze wrześni więc sprzedający może to czyta hehe :) wszak bez urazy :) usłyszałem że wgniotka na baku bo się w garażu jak stał wyjebał no itp łykłem to jak ta Andzia w ciemnym lesie jednak dziś mogę powiedzieć motocykl był po niezłym dzwonie później jak się tak przyjrzałem to chyba ktoś nim poszedł na czołówkę z czołgiem. Ale ważne że jeździło pierwszy rok i ponad 4 tysiące km czyli tak w miare wszak że nie miałem prawka na motocykl dopiero rok temu zrobiłem i te wypady gdzie oczy poniosą a to na Śląsk bo kumpel widział w necie jakiś fajny zamek a to do Międzyrzecza zobaczyć te słynne bunkry i stałe nasze trasy na pobrykanie z wrześni do Pyzdr przerwa na fajke na bliskiej i dzida do Miłosławia przez Żerków i Jarocin :) lub w drugą stronę z Pyzdr do Zagórowa, Słupce i do Wrześni no czasami się odbiło na Kleczew Ślesin itp. Po dwóch latach sprzedałem tego dzwoniastego jednoślada było ciężko bo potencjalnemu klientowi mówiłem że motocykl był po dość dużym strzale, ale przyjechał koleś z Poznania nie przeszkadzało mu to :) kupił i pojechał… a teraz hornet jak będzie zobaczymy. Chciał bym wyjebać do zakopca lub chociaż uderzyć do Gdańska zahaczając o Malbork, ale to tylko plany… Reasumując brykam bo lubię a jak przy tym można coś zwiedzić lub zobaczyć to fajnie :) KONIEC !


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Witam cd
PostWysłany: Wtorek 12 Kwiecień 2011 21:11 
MEMBER WRZEŚNIA
MEMBER WRZEŚNIA
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek 04 Listopad 2005 19:54
Posty: 2041
Miejscowość: Września
pieknie wzorcowo braw


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Witam cd
PostWysłany: Środa 13 Kwiecień 2011 10:26 
MEMBER WRZEŚNIA
MEMBER WRZEŚNIA

Rejestracja: Czwartek 24 Listopad 2005 17:25
Posty: 3464
Miejscowość: z Krainy Motocykli..
:-))

_________________
..uwielbiam,gdy wiatr wieje mi w twarz..
..niech Życie przynosi Ci tyle przyjemności co mi Jazda..a wtedy Jazda stanie się Twym Życiem.. BORN TO RIDE!!! BORN TO RIDE!!! BORN TO RIDE MC!!!


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Witam cd
PostWysłany: Czwartek 14 Kwiecień 2011 08:05 
MEMBER WRZEŚNIA
MEMBER WRZEŚNIA

Rejestracja: Sobota 27 Styczeń 2007 20:00
Posty: 1591
Miejscowość: Borzykowo
Dzięki za oryginalną prozę. /ok

_________________
Boso ale w ostrogach...


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Witam cd
PostWysłany: Czwartek 14 Kwiecień 2011 10:06 
SYMPATYK FORUM

Rejestracja: Poniedziałek 30 Czerwiec 2008 12:47
Posty: 100
Miejscowość: GNIEZNO
;haha /ok

_________________
http://picasaweb.google.com/arek4731/AP ... 5775256274


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Witam cd
PostWysłany: Czwartek 14 Kwiecień 2011 19:04 
PRESIDENT
PRESIDENT
Awatar użytkownika

Rejestracja: Niedziela 08 Lipiec 2007 22:30
Posty: 580
Miejscowość: Gniezno
Witaj!


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Wyślij nowy tematWyślij odpowiedź Strona 1 z 1   [ 6 posty(ów) ]



Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Załóż własne, darmowe forum dyskusyjne dzięki phpBB3