Obecny czas: Czwartek 28 Marzec 2024 12:18


Wyślij nowy tematWyślij odpowiedź Strona 1 z 1   [ 2 posty(ów) ]
Autor Wiadomość
 Temat postu: Miss mokrego
PostWysłany: Wtorek 03 Lipiec 2007 03:33 

Rejestracja: Wtorek 03 Lipiec 2007 03:18
Posty: 1
Miejscowość: PL
podkoszulka

Caly zlot byl swietny, jeden z lepszych na jakich mialem okazje byc w tym roku.Wszystko super poza jednym :

Zal mi troche tych dziewczyn, ktore wziely udzial w konkursie miss mokrego podkoszulka.Dziewczyny sie staraly, a wygrala ta, ktora najgorzej tanczyla.Przeciez ona tylko stala, polewala sie woda, badz ja polewali.Finezji zadnej, ruchy to by moja babcia miala lepsze.Poza tym byla najebana i gadala od rzeczy wczesnej przez mikrofon.Jak sie pozniej dowiedzialem, to byla znajoma prowadzacego.I wszystko jasne.
Nie wiem czy ktos zauwazyl, ale najpierw jak tanczyly wszystkie to bylo o 1 wiecej dziewczyne niz pozniej.Wlasnie ta dziewczyna , ktora zrezygnowala zdala sobie sprawe co sie swieci.
Tak wiec najpierw ciezko bylo uzbierac dziewczyny, a pozniej takie cos.Ciekawe czy w przyszlym roku jakas dziewczyna sie skusi wiedzac ze rok temu wyniki byly niezalezne od wlozonego trudu na scenie przez dziewczyny.

Wynik miss mokrego byl ustawiony i to mnie wkurwilo, bo to naprawde wymaga sporej odwagi od dziewczyny, zeby pokazala cycki przed taka publika.Fakt ze w koszulce, ale mimo wszystko.Wynik mierzony oklaskami wcale nie byl najwiekszy przy 'gąsiorku'
Pozniej przechadzajac sie po zlocie slyszalem wiele opinii, ludzie rozmawiali i sie zastanawiali za co ta dziewczyna wygrala."Przeciez ona tam stala jak drut"- ktos powiedzial.


pozdro dla Mileny, ktora moim zdaniem tanczyla najlepiej oraz 2 dziewczyn,ktore rowniez nienajgorzej (razem).

EDIT (po jakims czasie)
dalej panowie, niech ktos cos napisze bo nie wierze ze tylko ja spoza klubowiczow bedacych na tym zlocie tu zagladam.Jak to wyglada z waszej strony.Jakie sa wasze odczucia w tej sprawie ?A moze to ja jestem jakims zboczonym odludkiem i cos sobie marudze, ze mi sie nie podoba ?juz 35 razy przeczytano mojego posta i nadal zadnej odpowiedzi..czy mam sobie to jakos przetlumaczyc ?


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek 05 Lipiec 2007 17:07 
SYMPATYK FORUM
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czwartek 10 Listopad 2005 11:08
Posty: 243
Miejscowość: Września/Wielkopolska
garwul !

Prowadzę ten konkurs od samego początku i niedy nie było i nie będzie żadnej ustawki, bo najlepsze w tym konkursie jest to, że jest on na żywo i spontaniczny ( nigdy nie wiesz co będzie ). Dlatego występujące dziewczyny są różne i nie każdemu się muszą podobać. Zawsze miss mokrego wybiera publiczność ( słuch mam jeszcze bardzo dobry ).
A propo znajomości prowadzącego....,zwyciężczynię znam, bo od kilku lat przyjeżdza do nas na zlot, Milenę też znam ( pozdrawiam), a jeszcze bardziej znam dwie dziewczyny ze Śląska, bo mąż jednej kupił odemnie motocykl, a jeszcze lepiej znam dziweczynę, która po pierwszym tańcu zrezygnowała ( mąż jednak stwierdził, że nie ), bo z mężem chodziłem do szkoły. I jakby tu nie patrzeć same znajome....i wszystko ustawione....

podsumuję to tylko tak " każdemu nie dogodzisz"
Następnym razem klaszcz głośniej garwul! :o

Pozdrowienia dla wszystkich odważnych dziewczyn, które nie boją się pokazać swoich wdzięków!

_________________
" Zobacz rozwiązanie, a nie problem ! "


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Wyślij nowy tematWyślij odpowiedź Strona 1 z 1   [ 2 posty(ów) ]



Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Załóż własne, darmowe forum dyskusyjne dzięki phpBB3