Obecny czas: Czwartek 28 Marzec 2024 17:27


Wyślij nowy tematWyślij odpowiedź Strona 2 z 5   [ 64 posty(ów) ]
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Piątek 19 Grudzień 2008 15:57 
MEMBER WRZEŚNIA
MEMBER WRZEŚNIA

Rejestracja: Czwartek 24 Listopad 2005 17:25
Posty: 3464
Miejscowość: z Krainy Motocykli..
tak co roku.. Dżem gra za 18tys zł.. dla informacji.. tylko nadal nie wiem kto pyta..

_________________
..uwielbiam,gdy wiatr wieje mi w twarz..
..niech Życie przynosi Ci tyle przyjemności co mi Jazda..a wtedy Jazda stanie się Twym Życiem.. BORN TO RIDE!!! BORN TO RIDE!!! BORN TO RIDE MC!!!


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: Piątek 19 Grudzień 2008 15:58 
SYMPATYK FORUM
Awatar użytkownika

Rejestracja: Środa 25 Styczeń 2006 11:19
Posty: 819
Miejscowość: Września
co do pieniędzy jakie biorą zespoły nawet mniej znane to uwierz że nie są takie małe.
znam trochę kapel i menadżerów osobiście i to czy grają po drodze nie ma najmniejszego znaczenia.
jak już pisałem wcześniej weźmiemy twoją propozycję dotyczącą kapel pod uwagę, a swoją drogą czytając twoje kolejne posty myślę że próbujesz doprowadzić do jakiejś bardziej ostrej polemiki, a nie o to chyba chodzi w życiu motocyklowym.
porównywanie zlotów jakichkolwiek,nie powinno mieć miejsca ponieważ każdy zlot jest inny, zależy to od terenu i całej organizacji, również od kapel jakie grają.
BYŁEM W TYM ROKU NA 12 ZLOTACH I KAŻDY BYŁ INNY. BYŁY DUŻE ZLOTY I MAŁE, KAMERALNE, NA JEDNYCH BRAKOWAŁO TOY-TOYów , na innych jadła, a na jeszcze innym kapele były tylko regionalne, ale nie mogę powiedzieć żebym na którymkolwiek się nudził, albo że zlot był kiepski.
KAŻDY ORGANIZUJE ZLOT JAK UMIE I JAK MOŻE TECHNICZNIE.
My robimy tak jak robimy i co roku staramy się poprawiać niedociągnięcia wszelkiego typu, a jak będzie w 2009 zobaczymy - liczymy i będziemy się starać aby kolejny zlot i następne były coraz lepsze ;luz

_________________
wiatr we włosach, to jest to !!!


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: Piątek 19 Grudzień 2008 15:58 
SYMPATYK FORUM
Awatar użytkownika

Rejestracja: Niedziela 04 Luty 2007 16:57
Posty: 82
Miejscowość: Osowo
panowie a morze tak pan fedrus napisze coś o sobie cojavascript:emoticon(':]')
:]


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: Piątek 19 Grudzień 2008 16:30 

Rejestracja: Piątek 16 Listopad 2007 19:46
Posty: 13
Miejscowość: Czarna bandera
Nie mam na celu wszczynać kłótni itp.

Dlaczego nie powinniśmy porównywać zlotów przecież to prowadzi do wyciągania pewnych wniosków.
Ja byłem w tym roku tylko na 4 i publicznie personalnie zlotu nie oceniam ale potrafię sobie określić co było super a w czym organizator zawalił to normalne skoro płacisz to oceniasz to co otrzymałeś.Zlot to takie święto na którym zawsze jest fajnie, ale czasem fajniej.

No to skoro już wiemy ile chce Dżem pozostaje sprawdzić jeszcze inne kapele no i .......się zdecydować. Znana kapela da trochę rozgłosu a to też dodatkowi zlotowicze (klienci) oraz nowi sponsorzy.


Poco wam moje dane osobowe , chcecie profil na naszą klasę czy coś takiego,przecież to jak wyglądam nie ma wpływu na to co myślę i piszę.

_________________
DZIŚ JESTEŚMY TYMI LUDŹMI- PRZED KTÓRYMI OSTRZEGALI NAS RODZICE !!!!


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: Piątek 19 Grudzień 2008 16:47 
MEMBER WRZEŚNIA
MEMBER WRZEŚNIA
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek 09 Grudzień 2005 15:39
Posty: 873
Miejscowość: Września
Podzielam zdanie Kiziora ....

_________________
Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: Piątek 19 Grudzień 2008 18:02 
MEMBER GNIEZNO
MEMBER GNIEZNO
Awatar użytkownika

Rejestracja: Poniedziałek 14 Styczeń 2008 11:28
Posty: 487
Miejscowość: gniezno
moze i nie wazne jak wygladasz ale trzeba wiedziec kto jest kto bo przykladowo mozesz byc 10 letnim chlopczykiem, ktoremu udalo sie zalogowac i swoimi wymogami i wygoda probuje sam sobie stworzyc idealny zlot nie liczac kosztow organizatorow.

_________________
BORN TO RIDE FOREVER
FOREVER BORN TO RIDE

Zycie czlowieka ma kolor jego wyobrazni


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: Piątek 19 Grudzień 2008 18:11 
SYMPATYK FORUM

Rejestracja: Sobota 12 Kwiecień 2008 23:25
Posty: 238
Miejscowość: Gniezno
FEDRUS wypowiadasz się na forum jak byś był kimś znanym nam ale chcącym pozostać anonimowo.
Bo:
czy jak ktoś przychodzi do kogoś pierwszy raz do domu to zaczyna rozmowę od tego że:
nie podobają mu się meble, kolor ścian powinien być inny, a syn gospodarza ma wielkie uszy i ogólnie jest brzydki ????
;bezra
Chłopie zaczynasz podrywać panienki od tego że mówisz im jakie są brzydkie ????? (też metoda)
Proszę nie dziw się że ktoś się oburza na takie zachowanie.

Jednym z czynników dla których zapisałem się do tego KLUBU była chęć pomocy przy organizowaniu jednego z największych zlotów w Polsce.
Zapraszamy (G: na pewno zostaniesz wysłuchany, i każda para rąk się przyda.
Jak mówi stare przysłowie:" Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził".

Panowie internet daje nam możliwość pouczania innych pozostając anonimowym i tego nie zmienimy.

FEDRUS a może Ty jest agentem jakiejś mega gwiazdy zachodzącej w cień i starasz się załatwić kontrakt .

A może to TY jesteś tym kolesiem co korzystałeś z naszych barw w celu zorganizowania zlotu na jednej z okolicznych wsi ????

_________________
Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham wiatr we włosach i ........... ;-)


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: Piątek 19 Grudzień 2008 18:40 
SYMPATYK FORUM
Awatar użytkownika

Rejestracja: Niedziela 04 Luty 2007 16:57
Posty: 82
Miejscowość: Osowo
Panie fedrus lepiej wiedzieć z kim sie tańczy


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: Piątek 19 Grudzień 2008 18:53 

Rejestracja: Piątek 16 Listopad 2007 19:46
Posty: 13
Miejscowość: Czarna bandera
Drogi kolego HAWK, rozpocząłem od tego, iż zlot był fajny podobał mi się, ale pewne rzeczy można by uatrakcyjnić.
Nie jestem nikim znanym - od taki "brudny niedomytek", a może 10-letni chłopiec, to nieistotne.
Fajnie, że posiadasz entuzjazm i chęć organizowania zlotu, może też uda Ci się sprawić, iż z roku na rok impreza będzie coraz ciekawsza. Sam zauważyłeś, że jest to naprawdę duży zlot i dziwi fakt, że nie ma gwiazd, inne kluby organizujące zloty też ponoszą z tego tytułu podobne do waszych koszty, a mimo wszystko mają nawet po dwie znane kapele.

Nie próbuje również narzucać swojej woli innym, bo to wasz zarząd podejmuje decyzje, ja nasuwam pewne propozycje, i jak na razie nikt rzeczowo mi nie uzasadnił, dlaczego inni mogą a we Wrześni NIE?!

A czy nie byłbyś dumny gdybyś miał na półeczce klubowej zdjęcie z zespołem np. Dżem lub innym powszechnie znanym.


Nie jestem tym kolesiem od wiejskiego zlotu, ale skoro macie taką konkurencję mogą pojawiać się problemy.


http://moto.allegro.pl/item508697908_bo ... gotyk.html


PZDR

_________________
DZIŚ JESTEŚMY TYMI LUDŹMI- PRZED KTÓRYMI OSTRZEGALI NAS RODZICE !!!!


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: Piątek 19 Grudzień 2008 18:56 
SYMPATYK FORUM
Awatar użytkownika

Rejestracja: Poniedziałek 07 Listopad 2005 08:30
Posty: 1237
Miejscowość: Września
Cytuj:
Czy oriętowaliście się chociaż może ile kosztuje koncert takiego np. Dżemu???.

Conajmniej 8 lat temu.

Na naszym zlocie nic nie jest przypadkowe. Wszystko jest przewidziane, skalkulowane, ocenione siły na możliwości. Klub to nie ludzie z przypadku. Jak do tej pory co roku we Wrześni kupa ludzi (-1 najwyraźniej) bawi się świetnie. Chcemy robić zloty dla mas a nie dla zamożnych bufonów. Zaprosić super zespoły i ustalić wjazdowe na 120zł tak jak gdzie indziej bywa to nie problem. Przyjedziesz wówczas czy pójdziesz poprostu na koncert Dżemu w swoim mieście za 15zł ???

_________________
- - - - - Kizior - - - - - -
VTR - Very Top Racing


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: Piątek 19 Grudzień 2008 19:12 

Rejestracja: Piątek 16 Listopad 2007 19:46
Posty: 13
Miejscowość: Czarna bandera
FEDRUS napisał(a):


Nie próbuje również narzucać swojej woli innym, bo to wasz zarząd podejmuje decyzje, ja nasuwam pewne propozycje, i jak na razie nikt rzeczowo mi nie uzasadnił, dlaczego inni mogą a we Wrześni NIE?


No tak, wiem, że niektórzy stosują na swoich zlotach coś w rodzaju "cenzusu majątkowego" - lekko wyskoczysz ze 120zł na wjazd to i piwko za 4.5zł przeżyjesz, ale nie o tych gościach mówię. Znany Wam zlot Złocieniec, dokonał tego za 50zł.

Więc proszę mi rzeczowo odpowiedzieć i wytłumaczyć jak 10 letniemu chłopcu.

_________________
DZIŚ JESTEŚMY TYMI LUDŹMI- PRZED KTÓRYMI OSTRZEGALI NAS RODZICE !!!!


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: Piątek 19 Grudzień 2008 20:50 
TREASURER
TREASURER
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sobota 05 Listopad 2005 13:48
Posty: 804
Miejscowość: WRZEŚNIA
Wszystko byle nie Dżem! Nie trawię na dłuższą metę ;p

_________________
KAWAsaki "LIME GREEN" jedynie słuszny!


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: Piątek 19 Grudzień 2008 20:55 
SYMPATYK FORUM

Rejestracja: Niedziela 08 Kwiecień 2007 20:05
Posty: 501
Hej, ja juz wiem!!!! Fedrus to Artur!!! Pamietacie Artura? To musi byc on pod nowym nickiem :)


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: Piątek 19 Grudzień 2008 20:57 
MEMBER WRZEŚNIA
MEMBER WRZEŚNIA

Rejestracja: Czwartek 24 Listopad 2005 17:25
Posty: 3464
Miejscowość: z Krainy Motocykli..
jak się przedstawisz.. to może.. bo już mnie nudzą Twoje anonimowe uwagi.. ps. uwielbiam Dżem.. wychowałem się na tekstach Riedla..

_________________
..uwielbiam,gdy wiatr wieje mi w twarz..
..niech Życie przynosi Ci tyle przyjemności co mi Jazda..a wtedy Jazda stanie się Twym Życiem.. BORN TO RIDE!!! BORN TO RIDE!!! BORN TO RIDE MC!!!


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: Piątek 19 Grudzień 2008 23:57 

Rejestracja: Piątek 16 Listopad 2007 19:46
Posty: 13
Miejscowość: Czarna bandera
born1 napisał(a):
uwielbiam Dżem.. wychowałem się na tekstach Riedla..



Ja również!!!!


Drogi panie Born1 wole pozostać anonimowy to jest internet, ludzie mają niki a nie nazwiska, nie pojawiłem się na forum wczoraj lecz dopiero teraz miałem coś do napisania, cieszę się że dyskusja doszła już do fazy w której poważniej rozważa pan realizacje mojego pomysłu (tak mi się wydaję ).

Dlaczego uważacie że chce wam dokuczać, czy dlatego że poruszyłem temat pieniędzy, i ich wykorzystania, jak inaczej mam tłumaczyć tą niechęć.

_________________
DZIŚ JESTEŚMY TYMI LUDŹMI- PRZED KTÓRYMI OSTRZEGALI NAS RODZICE !!!!


Góra
 Profil Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Wyślij nowy tematWyślij odpowiedź Strona 2 z 5   [ 64 posty(ów) ]
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna



Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Załóż własne, darmowe forum dyskusyjne dzięki phpBB3